CyberCop71 - ProTrek Charon inv - watch face for Apple Watch, Samsung Gear S3,

Need some honest critique… The seconds hand not working on AOD mode so I remove it… dont know why… Any idea? THNX anyway…

4 Likes

Jól néz ki, tetszik ez a sportosan elegáns megjelenés. A DIM mód kifejezetten jó lett! Mekkora felbontásúak az óralapjaid?

Very nice!

As I understand it, some ( all maybe ) smartwatches only update the screen once per minute in AOD mode to save power. So, the second hand “works”, it just does not move because it is being updated once a minute :slight_smile:

Köszi kollega! A felbontás 800x800 pix… Feljebb kellene menni? Már Amazfit-re is ilyen felbontással dolgoztam… Te milyen felbontással dolgozol?

THNX for your opinion, really need it. The truth must be somewhere you said, but i dont know why is possible to put a second hand into the dim mode if it not work? Anyway, deleted the sec hand and it works now… I ha ve another issue, timezone data was under the digital part, but it not displayed on the watch, just on the facer… maybe there is an older version where timezone datas still there… Dont know why disappeared when its synced to watch…

Itt ahogy észrevettem többféle megoldás létezik, de általában a 320 többszörösei. Sokan 960x960- ban dolgoznak, én 1280x1280-as felbontást használok. A legtöbben - ahogy láttam - 960x960-at használnak.

Hmmmm… lehet hogy egyet kipróbálok, hátha más minőség lesz a végtermék… Köszi a tippet!

Érdemes kipróbálni, részletgazdagabb lesz a végeredmény. Ha megnézed az Orion nevű első órámat, az 320x320-as felbontású, és elmosódott képet mutat az órán.

És valóban… mintha a számok kicsit határozottabb körvonalat kapnának… 1280-as… nagy köszi a tippért!!!

1 Like

Igen, sokkal részletesebb a rajz ilyen felbontásban, viszont a fájlméret is nagyobb, de nem volt még ebből gondom.
Nagyon szívesen!

Jó hallani felőled! Az utolsó pár munkád már más szinten mozog!!! Gratula!!! Ha megkérlek elárulod hogy sikerült fizetősre avanzsálni? Mi kellett hozzá, hogy pénzes facét készíthess? Megéri felmenni a prémium fiókokra?

Köszi szépen! Kaptam egy e-mailt a Facer vezetőjétől, hogy volna-e kedvem csatlakozni a Facer Creator Partner programhoz. Írtam neki, hogy nagyon is lenne hozzá kedvem. Küldött egy csomó papírt, meg szerződést. Na a papírokkal egy csomó idő eltelt mire sikerül kitöltenem életképes angol nyelvtudás nélkül. Ez a Facer Creator Partner program meghívásos. Igazából nekem is azt írták, hogy figyelgették a munkáimat és ezek alapján választottak ki. Egyébként a fizetős óralapok forgalma drasztikusan lecsökkent. Eddig a két fizetős óralapomat összesen 20-an vették meg. :slight_smile:

Hát ezt szomorúan hallom, de gondoltam hogy amig ingyen van mennybe menesztenek, utána meg… köszi az infót.